E-Zone RPG Server 1 [0.3z] Samp Rolepay

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Comunitatea E-Zone anunta deschiderea serverului RPG1. Invitam toti jucatorii care nu au avut ocazia sa joace pe E-Zone pana acum si pe cei care vor sa vada un server de calitate IP:109.101.230.60


3 posters

    F.B.I [OFF]

    VeTeRaN.
    VeTeRaN.
    Founder E-Zone
    Founder E-Zone


    Posts : 176
    Reputation : 1
    Join date : 2014-08-15
    Age : 24
    Location : Bucuresti

    F.B.I [OFF] Empty F.B.I [OFF]

    Post by VeTeRaN. Mon Dec 29, 2014 9:33 am

    Veti face cate un topic cu numele:
    EX: VeTeRaN. - Level 15 - 1500 ore jucate


    Last edited by VeTeRaN. on Thu Feb 05, 2015 3:27 pm; edited 2 times in total
    VeTeRaN.
    VeTeRaN.
    Founder E-Zone
    Founder E-Zone


    Posts : 176
    Reputation : 1
    Join date : 2014-08-15
    Age : 24
    Location : Bucuresti

    F.B.I [OFF] Empty Re: F.B.I [OFF]

    Post by VeTeRaN. Fri Jan 09, 2015 6:54 pm

    The leader of FBI is AndreiRonkov congrulations!
    Noul leader de la FBI este AndreiRonkov felicitari in noua ta functie

    Rog sa citesti regulamentul


    RO: EDIT: AndreiRonkov a primit 3/3 Faction Warn Leader
    ENG: EDIT: AndreiRonkov has warning with 3/3 Faction Warn Leader
    avatar
    .PlayHard.
    RPG FBI Leader
    RPG FBI Leader


    Posts : 1
    Reputation : 0
    Join date : 2015-02-05

    F.B.I [OFF] Empty Re: F.B.I [OFF]

    Post by .PlayHard. Thu Feb 05, 2015 2:56 pm

    -- Nick: .PlayHard.
    -- Nickuri anterioare: Nu am avut.
    -- Level: 5
    -- Linkuri către reclamații pentru care ați fost sancționați: Nu am asa ceva.
    -- Banuri sau Warnuri primite și motivul acestora: Nu am asa ceva.
    -- Intervalul în care jucați: Dimineata si seara.
    -- Facțiuni din care ați ieșit cu FP și motivul pentru acest lucru: Nu sunt!
    -- Vârsta reală: 14 ani.
    -- Biografie reală: Ma numesc Andrei am 14 ani si locuiesc in orasul Buzau. Imi place mult sa ma joc SA:MP, sa patinez si sa inot. Imi place sa imi ajut prietenii, colegii si tovarasii la greu, sunt o persoana serioasa si cred ca merit aceasta functie!
    -- Trei rânduri din biografie traduse în Engleză de tine:My name is Andrei am 14 years old and live in Buzau . Location I long to play SA: MP , skate and swim . I like to help my friends, colleagues and comrades to hard, are a serious person and that I deserve this function!
    -- De ce dorești funcția de Lider și de ce crezi că ar trebui să te acceptăm pentru această funcție?: Deoarece este nevoie de cineva care sa aresteze playerii cu wanted, care sa mentine ordinea pe server si cred ca merit pentru ca sunt un om inteligent si curajos!
    -- Câte ore petreceți minim în joc pe zi? 5
    avatar
    iBlock
    RPG Administrator
    RPG Administrator


    Posts : 1
    Reputation : 0
    Join date : 2015-02-04

    F.B.I [OFF] Empty Re: F.B.I [OFF]

    Post by iBlock Thu Feb 05, 2015 2:59 pm

    .PlayHard. wrote:-- Nick: .PlayHard.
    -- Nickuri anterioare: Nu am avut.
    -- Level: 5
    -- Linkuri către reclamații pentru care ați fost sancționați: Nu am asa ceva.
    -- Banuri sau Warnuri primite și motivul acestora: Nu am asa ceva.
    -- Intervalul în care jucați: Dimineata si seara.
    -- Facțiuni din care ați ieșit cu FP și motivul pentru acest lucru: Nu sunt!
    -- Vârsta reală: 14 ani.
    -- Biografie reală: Ma numesc Andrei am 14 ani si locuiesc in orasul Buzau. Imi place mult sa ma joc SA:MP, sa patinez si sa inot. Imi place sa imi ajut prietenii, colegii si tovarasii la greu, sunt o persoana serioasa si cred ca merit aceasta functie!
    -- Trei rânduri din biografie traduse în Engleză de tine:My name is Andrei am 14 years old and live in Buzau . Location I long to play SA: MP , skate and swim . I like to help my friends, colleagues and comrades to hard, are a serious person and that I deserve this function!
    -- De ce dorești funcția de Lider și de ce crezi că ar trebui să te acceptăm pentru această funcție?: Deoarece este nevoie de cineva care sa aresteze playerii cu wanted, care sa mentine ordinea pe server si cred ca merit pentru ca sunt un om inteligent si curajos!
    -- Câte ore petreceți minim în joc pe zi? 5
    Felicitări! ai fost ales pentru funcția de lider !

    Sponsored content


    F.B.I [OFF] Empty Re: F.B.I [OFF]

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 8:20 am