Comunitatea E-Zone anunta deschiderea serverului RPG1. Invitam toti jucatorii care nu au avut ocazia sa joace pe E-Zone pana acum si pe cei care vor sa vada un server de calitate IP:109.101.230.60

Antrenamente | Invoiri Antrenamente

Share
AndreiRonkov
RPG LV Taxi Leader
RPG LV Taxi Leader

Antrenamente | Invoiri Antrenamente

Post by AndreiRonkov on Sun Jan 18, 2015 8:24 am

Antrenamentele F.B.I. sunt menite a va spori indemanarea in ceea ce priveste armele si capacitatea de a face fata anumitor situatii in combaterea diverselor infractiuni.

Antrenamentul va avea loc o data pe saptamana: Duminica la ora 14:00 , el fiind obligatoriu !

Responsabilul cu antrenamentele va fi un rank 4+ ales de lider. Acesta are voie sa acorde sanctiuni pe parcursul antrenamentului in functie de caz (AV, FW).

Log-ul antrenamentelor va fi postat in acest topic dupa modelul urmator:

• Antrenament tinut de: (Nick si Rank)
• Data antrenamentului:
• Membrii prezenti:
• Membrii invoiti:
• Membrii absenti:
• Alte precizari:

Daca din anumite considerente, nu puteti atenta un anumit antrenament, pentru a evita eventualele sanctiuni, sunteti obligati a efectua o cerere de invoire dupa urmatorul model:

• Nume:
• Rank:
• Data antrenamentului:
• Motivul:
• Alte precizari:

!Atentie:

* Prezenta in cadrul antrenamentelor implica si atitudinea de rigoare. Responsabilul cu antrenamentul iti pastreaza dreptul de a acorda sanctiuni pentru comportamente deviante / neascultare / limbaj neplacut. De aceea rugamintea mea este ca membrii ce se obosesc a atenta acest antrenament, sa pastreze un comportament exemplar si sa dea dovada de maturitate.

*La 2 invoiri consecutive de la antrenament fara un motiv serios, membrul in cauza va fii sanctionat cu Faction warn !

Current date/time is Sat Nov 17, 2018 8:53 am